ROTO – koordynator zarządzania jakością

Data publikacji: 2022-05-11

Firma: ROTO

Stanowisko: koordynator zarządzania jakością

Miejscowość: Warszawa

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

Zadania:

  • Przyjmowanie i realizacja reklamacji techniczno-logistycznych:
  • Komunikacja z klientem – wyjaśnianie, uściślanie oraz uzupełnianie zgłoszeń
  • Komunikacja i współpraca z centralą w ramach procesu Zarządzania jakością
  • Wsparcie administracyjne pracowników terenowych w tematach reklamacyjnych
  • Organizacja wyjazdów do zgłoszonych reklamacji oraz oględzin na miejscu
  • Analiza zgłoszeń oraz przygotowanie opinii do zgłoszonych reklamacji
  • Przekazywanie stanowiska firmy klientom
  • Regularne raportowanie wyników i statusu reklamacji

Profil kandydata:

  • Wykształcenie średnie techniczne (wyższe będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość branży stolarki otworowej
  • 2 lata doświadczenia w pracy w dziale technicznym lub zespole obsługi klienta
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Umiejętność ustalania priorytetów, szukania ulepszeń przebiegu procesów
  • Umiejętność pracy w zespole, własna inicjatywa i zaangażowanie
  • Znajomość MS Office, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie działającym, zgranym zespole, w organizacji zarządzanej procesowo
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia rozległego doświadczenia zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres: na adres e-mail : ewa.nalewczynska@roto-frank.com, wpisując w temacie nazwę stanowiska.

Prosimy o zawarcie klauzuli w dokumentach aplikacyjnych „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o., zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, które wykraczają poza katalog danych jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, na potrzeby tej i przyszłych rekrutacji”