PROMAR STEEL – konstruktora

Data publikacji: 2018-11-28

Firma: PROMAR Steel

Stanowisko: konstruktor

Miejscowość: Wschowa

Województwo: Lubuskie

Branża: Producent

Wymagania:

1. Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn)

2. Znajomość rysunku technicznego

3. Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej

4. Znajomość programów CAD 2D (AutoCAD, GstarCAD lub podobny)

5. Znajomość programów CAD 3D a w szczególności programu Autodesk Inventor bęzie dodatkowym atutem

6. Znajomość procesów obróbki metalu (obróbka skrawaniem, gięcie blach) będzie dodatkowym atutem

7. Znajomość pakietu MS Office

8. Sumienność, komunikatywność i dobra organizacja czasu pracy

9. Chęć do nauki i rozwoju

10. Znajomość branży stolarki okiennej będzie dodatkowym atutem

11. Znajomość języka Angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

12. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

1. Projektowanie okien i drzwi stalowych (rysunki 2D)

2. Tworzenie dokumentacji technicznej z zakresu branży okiennej

3. Tworzenie list materiałowych

4. Przygotowywanie rysunków okuć i akcesoriów (rysunki 2D i 3D)

5. Współpraca z innymi działami w firmie w procesie projektowania

6. Wprowadzanie zmian w dokumentacji technicznej

7. Opracowywanie nowych rozwiązań i współpraca z innymi działami w celu ich wdrażania

8. Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
Zatrudnienie na podstawie umowy o prace na pełny etat.
Atrakcyjne wynagrodzenie
Praca w międzynarodowym środowisku
Duże możliwości rozwoju
Dofinansowanie do karty Multisport

Rodzaj pracy: Pełny etat

Wynagrodzenie: 4 000,00zł /miesiąc