PRESS GLAS: Specjalista ds. Sprzedaży ze znajomością języka francuskiego lub niemieckiego

Data publikacji: 2018-12-27

Firma: PRESS GLASS

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży ze znajomością języka francuskiego lub niemieckiego

Miejscowość: Nowa Wieś

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Wierzymy, że wszystko co robimy przyczynia się do rozwoju naszych pracowników i partnerów biznesowych. Budujemy organizację, której największą siłą są ludzie. Sposób w jaki działamy uczynił nas europejskim liderem w przetwarzaniu szkła dla budownictwa.

Twoje zadania:

  • realizacja planów sprzedaży
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie długotrwałych relacji handlowych z klientami na podległym obszarze
  • przygotowywanie ofert handlowych i monitorowanie potrzeb handlowych klientów
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane techniczne lub ekonomiczne (może być również student 4 bądź 5 roku studiów)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub niemieckiego
  • biegła znajomość obsługi komputera (szczególnie arkusza kalkulacyjnego)
  • umiejętności negocjacyjne
  • samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

Z nami zyskasz:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia zdrowotnego,
  • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę,
  • system kafeteryjny MyBenefit,
  • realny wpływ na organizację pracy poprzez możliwość udziału w wewnętrznych grupach projektowych,
  • dostęp do biblioteki wiedzy biznesowej i branżowej,
  • uczestnictwo w szkoleniach,
  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji: LINK

O firmie

Press Glass

Dostawca