PORTA KMI – specjalista ds. kontraktów

Data publikacji: 2018-10-22

Firma: PORTA KMI

Stanowisko: młodszy specjalista ds. kontraktów

Miejscowość: Bolszewo

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Opis stanowiska:

Opracowywanie niestandardowych zamówień według indywidualnych wymagań klientów
Sporządzanie ofert
Kontakt z klientami (telefoniczny i mailowy)
Doradztwo techniczne
Koordynowanie procesu realizacji zamówień kontraktowych
Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji zamówień, zwłaszcza ścisła współpraca z Działem Technologicznym

Wymagania:

Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe (preferowane techniczne)
Dobra znajomość MS Excel
Umiejętność budowania pozytywnych relacji w kontaktach z klientami firmy
Zdolność do pracy analitycznej pod presją czasu
Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
Umiejętność pracy w zespole
Dokładność, sumienność

Oferujemy:

Ciekawą, pełną wyzwań pracę
Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
Finansowe premie za pomysły usprawniające pracę
Bonusy pozapłacowe: karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, lekcje angielskiego dla pracowników i ich dzieci i inne