PORTA KMI – dyrektor HR

Data publikacji: 2019-03-23

Firma: PORTA KMI

Stanowisko: dyrektor HR

Miejscowość: Bolszewo

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

Kształtowanie i odpowiedzialność zza realizację strategii HR
Bieżąca współpraca z Zarządem w obszarze polityki personalnej
Realizacja ustalonych celów rocznych dla działu HR oraz odpowiedzialność za budżet dedykowany na działania ZZL
Weryfikacja i rozwój polityki wynagrodzeń oraz systemów motywacyjnych
Zarządzanie komunikacją wewnętrzną firmy oraz z rynkiem pracy
Kształtowanie i nadzorowanie procesów rekrutacyjnych w organizacji
Kształtowanie i rozwój polityki rozwojowo-szkoleniowej w firmie
Wdrażanie i propagowanie innowacyjnych rozwiązań procesowych i organizacyjnych

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia , socjologia)
Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku na podobnym stanowisku – mile widziane w branży produkcyjnej
Biegła znajomość języka angielskiego
Umiejętność nawiązywania i budowania relacji oraz łatwość w komunikacji na różnych szczeblach organizacji
Doświadczenie w zarządzaniu projektami
Umiejętności organizacyjne i negocjacyjne
Wiedza z zakresu procesów kadrowo-płacowych

Oferujemy:

Odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę i możliwość rzeczywistego wpływu na kierunek rozwoju firmy
Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Pracę w o wysokiej kulturze organizacyjnej
Bogaty pakiet świadczeń socjalnych