POL-GLASS – dyrektora zakładu

Data publikacji: 2018-10-12

Firma: POL-GLASS

Stanowisko: dyrektor zakładu

Miejscowość: Szprotawa

Województwo: Lubuskie

Branża: Producent

OPIS STANOWISKA:

zarządzanie i planowanie produkcji,
zarządzanie podległymi pracownikami w zakresie wyznaczania i rozplanowania zadań,
odpowiedzialność za realizację zadań w powierzonym obszarze produkcji,
odpowiedzialność za system ciągłej kontroli jakości w czasie produkcji,
rozwiązywanie problemów i usprawnienia pracy na produkcji celem podniesienia efektywności i organizacji pracy,
raportowanie wyników produkcyjnych,
wprowadzenie usprawnień poprawiających rentowność produkcji,
odpowiedzialność za pracę i bezpieczeństwo podległych pracowników

Wymagania:

preferowane wykształcenie wyższe techniczne,
mile widziane doświadczenie w zakresie produkcji okien z pvc i aluminium,
doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej,
determinacja i konsekwencja w działaniu,
silna motywacja ukierunkowana na realizację założonych celów,
umiejętność motywowania pracowników,
wysokie umiejętności interpersonalne,
otwartość na nowe wyzwania
wysoki poziom kultury osobistej

OFERUJEMY:

ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
możliwość rozwoju zawodowego,
stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie.