PINUS – specjalista do obsługi oprogramowania

Data publikacji: 2021-01-20

Firma: PINUS

Stanowisko: specjalista do obsługi oprogramowania

Miejscowość: Skarbimierz

Województwo: Opolskie

Branża: Producent

Obowiązki:

Rozwijanie oraz utrzymywanie aplikacji ProLogic
Podstawowy support techniczny
Rozwój oraz utrzymywanie funkcji, procedur bazowych i kodów
Sporządzanie dokumentacji technicznej użytkownika

Wymagania:

Dobra znajomość programu EXCEL
Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych
Umiejętność czytania rysunków programu AutoCad
Umiejętność testowania wytworzonego oprogramowania
Umiejętność tworzenia raportów i dokumentacji technicznej
Samodzielność organizacji pracy
Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole

Mile widziane:

Znajomość języka angielskiego/ niemieckiego
Doświadczenie w pracy stolarskie
Doświadczenie pracy w zaopatrzeniu

Oferujemy:

umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie i premie
możliwość szybkiego awansu
szkolenie wewnętrzne
praca w świetnym zespole