PETECKI – koordynator sieci

Data publikacji: 2018-09-26

Firma: PETECKI w Gostyninie

Stanowisko: Koordynator sieci sprzedaży

Miejscowość: woj. podkarpackie i lubelskie

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/cib/forumbranzowe.com/wp-content/themes/forum_branzowe/single-oferta_pracy.php on line 77

Branża: Producent

Opis stanowiska:

  • sprzedaż produktów wchodzących w skład oferty Grupy PETECKI
  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • doradztwo techniczno-handlowe
  • przygotowywanie dokumentacji i ofert handlowych
  • kontrola i analiza transakcji

Wymagania:

  • doświadczenie w branży okiennej – warunek konieczny
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy
  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz nawiązywania trwałych relacji z klientami
  • odpowiedzialność, inicjatywa i dyspozycyjność

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej i renomowanej firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i osiąganych wyników pracy