PARMAX – specjalista ds. magazynu i zaopatrzenia

Data publikacji: 2019-02-15

Firma: PARMAX

Stanowisko: specjalista ds. magazynu i zaopatrzenia

Miejscowość: Myślenice

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

CO OFERUJEMY ?

umowę o pracę,
atrakcyjne warunki finansowe,
stabilną pracę w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku,
niezbędne narzędzia pracy
szkolenia i podwyższanie kwalifikacji zawodowych.

JAKI ZAKRES OBOWIĄZKÓW CZEKA NA CIEBIE ?

Zamawianie towarów oraz ich ewidencja w systemie, wydawanie i przyjmowanie towarów związanych z branżą stolarską
Dbałość o ilość oraz jakość wydawanego i przyjmowanego towaru
Udział w inwentaryzacjach.
Dbałość o wysoką jakość obsługi Klientów i dobry wizerunek firmy.
Współpraca z działem obsługi klienta.

CO WYMAGAMY ?

Wykształcenie min. zawodowe.
Doświadczenie na podanym stanowisku ( Mile widziane )
Umiejętność obsługi komputera.( Microsoft Office, Microsoft Excel )
Prawo jazdy kat „B”.
Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.
Znajomość funkcjonowania maszyn stolarskich