PARMAX – pracownik produkcji stolarki aluminiowej

Data publikacji: 2022-06-28

Firma: PARMAX

Stanowisko: Pracownik produkcji stolarki aluminiowej

Miejscowość: Łężkowice

Województwo: Małopolskie

Firma PARMAX będąca liderem na rynku oraz producent ekskluzywnych drewnianych drzwi w związku z dynamicznym rozwojem oraz zwiększoną ilością zamówień poszukuje nowych pracowników do pracy w nowym biurze w świetnej lokalizacji!

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko :

Pracownik produkcji stolarki aluminiowej

MIEJSCE PRACY : Łężkowice 111 (gm. Kłaj)

Zakres obowiązków:

  • Obróbka profili aluminiowych: cięcie, frezowanie itp. Przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego CNC
  • Przygotowywanie komponentów do produkcji
  • Prefabrykacja i montaż konstrukcji aluminiowych
  • Kontrola techniczna wykonanych prac

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość systemów aluminiowych [np. Aluprof, Yawal, Ponzio]
  • Dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy :

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca od poniedziałku do piątku w miłej atmosferze
  • Umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • narzędzia niezbędne do wykonywania stanowiska
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych zapewniających stabilność zawodową
  • System szkoleń wewnętrznych pozwalający stale rozwijać umiejętności zawodowe
  • W pierwszym okresie przyjęcia do pracy (do 3 pierwszych miesięcy okresu próbnego) obejmujemy opieką osoby szkolącej, by wprowadzić w pełni w zakres pracy.
  • ubezpieczenie grupowe
  • pakiet medyczny MEDICOVER

KONTAKT: tel. 888-633-883 e-mail: malgorzataalu@parmax.pl

O firmie

PARMAX

Producent