PAMO – kierownik projektu

Data publikacji: 2019-03-20

Firma: PAMO

Stanowisko: kierownik projektu

Miejscowość: Warszawa

Województwo: Mazowieckie

Branża: Producent

OBOWIĄZKI:

1. Uczestniczenie w procesie realizacji kontraktów m.in.:

Koordynowanie i kierowanie pracami budowlanymi zgodnie z projektem, wymaganiami prawa budowlanego, uzgodnieniami z klientem i ustalonym harmonogramem czasowym
Negocjowanie warunków współpracy z podwykonawcami
Kierowanie zespołem pracowników własnych i podwykonawców oraz nadzorowanie terminowości i jakości prowadzonych przez nich prac
Analizę dokumentacji technicznej
Rozwiązywanie problemów technicznych w trakcie realizacji prac na budowach
Sporządzanie kosztorysów i rozliczanie kontraktów

2. Wspieranie w procesie pozyskiwania nowych kontraktów m.in.:

Pomoc w pozyskiwaniu nowych klientów, projektów
Doradztwo techniczne, prezentacja oferty firmy, spotkania z klientami

WYMAGANIA:

Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu projektów w branży budowlanej,
Min wykształcenie średnie
Znajomość zagadnień i produktów systemów z PCW, Drewna i Aluminium
Umiejętność organizacji pracy oraz pracy w zespole
Zdolności handlowe i negocjatorskie
Znajomość obsługi programów AutoCAD, MS Office (mile widziane: MB-CAD, Logikal)
Uczciwość, skrupulatność, dbałość o jakość wykonywanej pracy
Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Umowę o pracę
Niezbędne narzędzia, tj.: samochód, laptop, komórka
Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie