OKPOL – specjalista ds. rozwoju sprzedaży

Data publikacji: 2018-11-19

Firma: OKPOL

Stanowisko: specjalista ds. rozwoju sprzedaży

Miejscowość: Skarbimierz

Województwo: Opolskie

Branża: Producent

Zadania:

Definiowanie i rozwijanie kanałów sprzedaży okien dachowych
Analizowanie rynku okien dachowych pod kątem wszystkich kategorii
Przygotowywanie raportów na temat możliwości rozwoju sprzedaży
Rozumienie potrzeb Klienta w ujęciu różnych rynków sprzedaży
Promowanie marki
Wspieranie działań sprzedażowych i akcji marketingowych
Monitorowanie rynku i działań konkurencji
Bieżące wsparcie w zadaniach zespołu

Wymagania:

Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczno-handlowe
Mile widziane doświadczenie zdobyte w rozwijaniu sprzedaży produktów
Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
Bardzo dobre zdolności sprzedażowe, komunikacyjne i negocjacyjne
Umiejętność prowadzenia analiz rynkowych połączona z doskonałą organizacją pracy
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i pakietu MS Office

Oferujemy:

Pracę w systemie jednozmianowym
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Dobre warunki pracy w renomowanej firmie
Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach