OKNOWENT – kierownik produkcji ślusarki

Data publikacji: 2018-10-20

Firma: OKNOWENT

Stanowisko: kierownik produkcji ślusarki aluminiowej

Miejscowość: Sosnowiec

Województwo: Śląskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

Zarządzanie zespołem pracowników w sposób gwarantujący realizacje założonych celi produkcyjnych,
Planowanie i organizacja produkcji
Sprawne i efektywne realizowanie zadań produkcyjnych wynikających z optymalizacji planów produkcyjnych w celu zapewnienia ciągłości produkcji
Monitorowanie procesów produkcyjnych pod kątem jakości, wydajności i efektywności
Optymalizacja cykli produkcyjnych we współpracy z działem przygotowania produkcji
Systematyczne zwiększanie produktywności
Inicjowanie i wprowadzanie nowych rozwiązań oraz usprawnień podnoszących efektywność procesów produkcji
Kontrola stanów magazynowych do produkcji stolarki aluminiowej
Praca przy składaniu stolarki aluminiowej (składanie konstrukcji, klejenie, okuwanie okien i drzwi), obróbka profili aluminiowych (cięcie, frezowanie, wiercenie);
Współpraca z pracownikami biura sprzedaży oraz działem technicznym;
Koordynowanie działań produkcji, logistyki i montażu;
Realizacja założeń jakościowych w zgodzie z polityką jakościową;
Dbałość o przestrzeganie przepisów bhp;
Raportowanie osiąganych wyników;

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku, w branży okiennej (np. kierownik zmiany, kierownik produkcji)
Znajomość technik doskonalenia procesów oraz organizacji produkcji
Zdolności analitycznego myślenia. Chęć do pracy
Umiejętność zarządzania zespołem oraz zdolności przywódcze
Znajomość procesu produkcji oraz technologii stolarki aluminiowej;
Znajomość rysunków technicznych. Mile widziana znajomość programów do projektowania stolarki;
Dobra organizacja czasu pracy, dyspozycyjność, samodzielność i zaangażowanie;
Silna orientacja na realizacje celów,
Umiejętność pracy pod presja czasu,
Umiejętność pracy w zespole.
Komunikatywność;
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie;
Dużą samodzielność w działaniu;
Pracę w zespole profesjonalistów;
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska, osiąganych wyników pracy oraz posiadanego doświadczenia zawodowego;
Niezbędne narzędzia pracy