OKNOPLAST – specjalista ds. rozwoju produktu

Data publikacji: 2019-06-08

Firma: OKNOPLAST Kraków

Stanowisko: specjalista ds. rozwoju produktu

Miejscowość: Ochmanów

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Zadania:

  • Prowadzenie projektów związanych z rozwojem nowych produktów „od pomysłu do przemysłu” w roli projekt manager
  • Przygotowanie zawartość merytorycznej do materiałów marketingowych w zakresie wprowadzonych nowych produktów
  • Badania konkurencji oraz rynków dostaw w zakresie nowych produktów
  • Opracowanie warunków sprzedaży nowych produktów
  • Współpraca z działami IT, produkcją, logistyką i innymi pod kątem wprowadzenie nowych produktów.
  • Opracowanie dokumentacji wymaganej przez proces wdrażania nowych produktów.
  • Szkolenie działów obsługi klienta oraz działu sprzedaży w zakresie nowo wprowadzonych produktów
  • Zapewnienie płynnego przepływu informacji o oraz funkcjonowaniu portfolio produktów w wszystkich działach organizacji, m.in. dział logistyki oraz działy obsługi sprzedaży.
  • Współpraca z dostawcami w zakresie prowadzonych projektów rozwojowych

Oczekiwania:

  • 2-3 lenie doświadczenia na podobnym stanowisko
  • doświadczenie w branży budowlanej lub okiennej mile widziane.
  • doświadczenie w zarządzanie projektami mile widziane
  • doświadczenie w zakresie zarządzanie cyklem życia produktu
  • wiedza techniczna o oknach PVC, roletach zewnętrznych, innych produktach komplementarnych do okien;
  • min. dobra znajomość j. angielskiego; niemiecki, francuski i włoski milę widziany
  • znajomość obsługi komputera – Excel + AutoCad
  • zmysł techniczny;
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy;
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista;

Oferujemy:

  • Pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w renomowanej, nowoczesnej firmie produkcyjne
  • Dużą samodzielność pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiemu pakietowi szkoleń
  • Możliwość realizacji kreatywnych projektów
  • Przyjazne środowisko pracy w tym dostęp do szerokiego pakietu benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie kart sportowych itd.)