MERCOR – specjalista ds. badań i rozwoju produktu

Data publikacji: 2022-08-17

Firma: MERCOR

Stanowisko: specjalista ds. badań i rozwoju produktu

Miejscowość: Gdansk

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Wymagania kluczowe:

Wykształcenie wyższe budowlane lub pokrewne,
znajomość środowiska AutoCad,
zdolność analitycznego myślenia,
pomysłowość i otwartość na nowe rozwiązania,
samodzielność i rzetelność w realizacji prowadzonych projektów,
dobra znajomość języka angielskiego
prawo jazdy kat B.

Zadania:

badanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań i zastosowań w oparciu o oferowane przez Mercor materiały w zakresie zabezpieczeń konstrukcji budowlanych,
modernizowanie i optymalizacja obecnie posiadanych przez Mercor rozwiązań,
opracowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej rozwiązań,
prowadzenie i nadzór nad realizacją powierzonych projektów,
współpraca z zakładami produkcyjnymi Mercor w zakresie wymaganym do prowadzenia projektów badawczo rozwojowych,
współpraca z działem handlowym w zakresie wsparcia technicznego w zakresie wdrożonych rozwiązań i zastosowań,
współpraca z zewnętrznymi Jednostkami oraz Instytucjami badawczymi,

Mile widziane:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej firmie o ponad 30-letniej tradycji, będącej liderem w branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych,
prywatną opiekę medyczną, możliwość korzystania z pakietów sportowych Multisport, dofinansowanie „wczasów pod gruszą”,
niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer),
niekorporacyjną kulturę pracy, pozytywną atmosferę w firmie,
samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
atrakcyjną lokalizację w Gdańsku-Wrzeszczu, ogólnodostępny parking, szatnie i prysznice dla rowerzystów,
elastyczne godziny pracy,
w piątki wychodzimy z biura 2 godziny szybciej.