MATPLAST – specjalista ds. marketingu

Data publikacji: 2019-02-06

Firma: MATPLAST

Stanowisko: specjalista ds. marketingu

Miejscowość: Nowa Ruda

Województwo: Dolnośląskie

Branża: Producent

ZADANIA:

budowanie globalnego wizerunku i marki,
wsparcie sprzedaży oraz promowanie nowych produktów,
prowadzenie działań PR i współpraca z influencerami,
współpraca z agencjami marketingowymi oraz studiami graficznymi,
analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych.
planowanie i koordynacja zleconych projektów marketingowych,
koordynacja działań internetowych: wysyłka mailingów, social media,
kreatywne, innowacyjne i nieszablonowe podejście do strategii komunikacji: proponowanie działań promocyjnych i BTL,
inicjowanie i koordynowanie działań z zakresu CSR oraz Employer Branding.

OFERUJEMY:

prace w polskiej firmie od 20 lat działającej na rynku krajowym jak i rynkach zagranicznych,
zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
ciekawą i pełną wyzwań pracę,
możliwość rozwoju zawodowego.

OCZEKUJEMY:

doświadczenia w pracy w dziale marketingu branży B2B (mile widziane doświadczenie w trade marketingu),
znajomości social media – prowadzenia profili firmowych na FB, YT, Twitter, Instagram,
znajomości obsługi CMS, zagadnień SEO/SEM, Google Analytics,
umiejętności pisania i redagowania tekstów o charakterze marketingowym i PR-owym,
przygotowania materiałów wizerunkowych i informacyjnych (tradycyjnych i elektronicznych),
znajomości programów graficznych (Adobe),
znajomości języka angielskiego,
kreatywności, komunikatywności, dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy zespołowej,
Wykształcenie z obszarów: marketing, content marketing, digital design, komunikacja wizerunkowa, branding lub pokrewne.