KRISPOL – specjalista ds. systemów ERP

Data publikacji: 2020-11-20

Firma: KRISPOL

Stanowisko: specjalista ds. systemów ERP

Miejscowość: Września

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

Umiejętności
ERP – Bardzo dobrze
SQL – Bardzo dobrze

Twoje zadania
Utrzymanie i rozwój systemu ERP,
wsparcie działań integracji danych,
analizę wymagań, tworzenie oraz modyfikacje raportów,
bieżące wsparcie użytkowników systemu,
przygotowywanie dokumentacji technicznej,
udział w spotkaniach projektowych.

Kogo szukamy?

praktyczna znajomość systemów ERP (mile widziane doświadczenie we wdrożeniu Comarch ERP XL),

bardzo dobra znajomość języka SQL, potwierdzona doświadczeniem,

praktyczna znajomość narzędzia Crystal Reports,

doświadczenie w prowadzeniu analiz zgłaszanych potrzeb biznesowych,

bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,

samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów,

mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej, znajomość procesów produkcyjnych i logistycznych.

Co oferujemy?

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe bonusy, m.in stażowe, świąteczne, karty lunchowe,

samodzielność i udział w projektach związanych z kompleksowym wdrożeniem systemu,

zaawansowane szkolenia specjalistyczne zgodnie z zapotrzebowaniem,

nieformalną atmosferę pracy w zgranym zespole,

komfortowe, nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy, bezpłatny parking.

O firmie

KRISPOL

Producent