KNS – specjalista ds. wycen

Data publikacji: 2019-03-11

Firma: KNS

Stanowisko: specjalista ds. wycen ślusarki alu

Miejscowość: Wodzisław Śląski

Województwo: Śląskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

Tworzenie kosztorysów dla otrzymanych zapytań ofertowych,
Dobór odpowiednich materiałów i rozwiązań dla otrzymanych zapytań ofertowych,
Tworzenie kompleksowych zestawień materiałowych celem złożenia zamówienia,
Tworzenie kompleksowej dokumentacji produkcyjnej dla produkcji,
Wsparcie techniczne i projektowe dla klienta i działu handlowego

Wymagania:

Znajomość procesu produkcji ślusarki aluminiowej,
Znajomość programów do wyceny ślusarki aluminiowej np. MBCad itp.,
Znajomość oprogramowania typu CAD,
Dobra znajomość rysunków technicznych,
Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
Dobra organizacja czasu pracy i zaangażowanie,
Umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, umiejętności i zaangażowania,
Terminowe wypłaty wynagrodzenia
Szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje,
Praca w miłej atmosferze