Kierownik zakładu

Data publikacji: 2019-05-14

Firma: PRESS GLASS

Stanowisko: Kierownik zakładu

Miejscowość: Miętno k. Nowogardu

Województwo: Zachodniopomorskie

Branża: Producent

Wierzymy, że wszystko co robimy przyczynia się do rozwoju naszych pracowników i partnerów biznesowych. Budujemy organizację, której największą siłą są ludzie. Sposób w jaki działamy uczynił nas europejskim liderem w przetwarzaniu szkła dla budownictwa.

Twoje zadania:

  • nadzór nad funkcjonowaniem podległego zakładu,
  • zapewnienie optymalnego przebiegu procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • realizacja celów strategicznych fabryki przy zapewnieniu terminowości oraz jakości,
  • monitorowanie wskaźników funkcjonowania procesów produkcji,
  • doskonalenie procesów produkcji, w celu poprawy efektywności, wydajności oraz jakości,
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników, w tym szkolenia i motywowanie pracowników,
  • raportowanie osiąganych wyników,
  • przestrzeganie standardów, procedur i instrukcji Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem oraz w zakresie BHP,
  • kreowanie kultury pracy opartej na wartościach firmy takich jak: szacunek, zaufanie, uczciwość, zaangażowanie i dyscyplina.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie o specjalności zarządzanie produkcją lub inne techniczne,
  • co najmniej 4 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • znajomość nowoczesnych metod zarządzania (np. Lean Management),
  • umiejętność współpracy na różnych poziomach struktury organizacyjnej tj. planowania i organizacji produkcji, utrzymania ruchu, kontroli jakości, zaopatrzenia, transportu itd.
  • zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywności,
  • doskonałe umiejętności interpersonalnych,
  • dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność adaptacji i elastyczności w działaniu,
  • orientacja na cel, chęć rozwoju i zdobywania wiedzy

Z nami zyskasz:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
  • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • realny wpływ na organizację pracy poprzez możliwość udziału w wewnętrznych grupach projektowych
  • dostęp do biblioteki wiedzy biznesowej i branżowej
  • uczestnictwo w szkoleniach
  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku

Aplikacje kierowane przez poniższy formularz:

O firmie

Press Glass

Dostawca