HORMANN – specjalista ds. wsparcia działu handlowego

Data publikacji: 2019-11-27

Firma: HORMANN

Stanowisko: specjalista ds. wsparcia działu handlowego

Miejscowość: Komorniki

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

bieżąca obsługa stałych klientów firmy– kontakt mailowy, telefoniczny, obsługa zamówień
współtworzenie ofert handlowych, zestawień i raportów
stała współpraca z działem technicznym, zespołem serwisantów i fabryką w Niemczech
sprawdzanie cenników i analiza zapytań klientów
przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej
kompletowanie dokumentów do wysyłki

U KANDYDATÓW POSZUKUJEMY:

komunikatywnej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
2 – 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
dobrej znajomości pakietu MS Office
umiejętności obsługi systemu ERP
samodzielności w działaniu i dobrej organizacji pracy
łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności pracy w zespole

OFERUJEMY:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
pracę w międzynarodowym środowisku
atrakcyjne wynagrodzenie
dopłata do prywatnej opieki medycznej dla całej rodziny