Grupa Konsultacyjna – pracownik produkcji stolarki aluminiowej

Data publikacji: 2020-07-09

Firma: Grupa Konsultacyjna

Stanowisko: pracownik produkcji stolarki aluminiowej

Miejscowość: Białystok

Województwo: Podlaskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

– wykonywanie czynności produkcyjnych na wszystkich etapach produkcji stolarki aluminiowej (m.in. uszczelkowanie, szklenie, okuwanie, klejenie szprosów, frezowanie, zagniatanie)

– obsługa maszyn i narzędzi (m.in. frezarka, piła jednogłowicowa, maszyny CNC)

– programowanie maszyn CNC

Wymagania podstawowe:

– minimum 1-letnie doświadczenie w pracy przy produkcji stolarki aluminiowej przy kilku obszarach produkcji jednocześnie (np. szklenie, okuwanie, cięcie)

– posiadanie co najmniej jednej z poniższych umiejętności:

  • zagniatanie profili aluminiowych oraz umiejętność ustawienia zagniatarki
  • okuwanie profili aluminiowych
  • obsługa CNC wraz z frezowaniem profili aluminiowych na podstawie napisanych przez siebie programów

– zdolności manualne i dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa

– zaangażowanie

– odpowiedzialność

– stabilność (chęć pracy przez dłuższy czas u jednego pracodawcy)

– umiejętność pracy w zespole

– komunikatywność

– dobra organizacja pracy

– dyspozycyjność

Mile widziana również umiejętność wykonywania poniższych czynności z zakresu produkcji stolarki otworowej:

– uszczelkowanie

– szklenie

– obsługa piły jednogłowicowej

– szklenie ukrytych skrzydeł

– umiejętność okuwania PCV (rowek pod WH)

– frezowanie słupków

– obsługa frezarki graul, klejenie szprosów

– wykonywanie i okuwanie drzwi

– umiejętność okuwania ALU

– umiejętność wykonywania Fasad (uszczelkowania, czytania rysunku technicznego)

– umiejętność wykonywania i okuwania Hsów

– wykonywanie i okuwanie drzwi nietypowych

– skomplikowane siłowniki, montowanie Olek, samozamykaczy, zamek baskwilowy, okucia do drzwi

– obsługa piły do ALU

– umiejętność wykonywania okien nietypowych (np.: łuki, trapezy, sl38)

– umiejętność wykonania harmonijki

– montaż stolarki

Oferujemy:

– umowę o pracę podpisaną bezpośrednio w Pracodawcą

– możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony po okresie próbnym

– dwuzmianowy system pracy

– wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

– zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

– ścieżkę rozwoju zawodowego

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O WYSŁANIE CV NA ADRES:

rekrutacja@pracatobie.pl

Z PODANIEM NAZWY STANOWISKA PRACY W TYTULE WIADOMOŚCI E-MAIL.

PROSIMY O ZAWARCIE KLAUZULI W DOKUMENTCIE APLIKACYJNYM ZGODNIE Z PONIŻSZĄ TREŚCIĄ:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Grupa Konsultacyjna Marek Masalski z siedzibą w Białymstoku przy ul. Andersa 38A, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Grupa Konsultacyjna Marek Masalski oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Grupa Konsultacyjna Marek Masalski z siedzibą w Białymstoku przy ul. Andersa 38A. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Grupa Konsultacyjna Marek Masalski w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”.