GLASKO – montażysta ścian działowych szklanych

Data publikacji: 2019-04-08

Firma: GLASKO

Stanowisko: montażysta ścian działowych szklanych

Miejscowość: Marki k/ Warszawy

Województwo: Mazowieckie

Branża: Inne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Montaż ścian szklanych, balustrad i elementów małej architektury ze stali i szkła, prefabrykacja profili.

CECHY CHARAKTERU KANDYDATA:
Pracowitość
Umiejętności manualne
doświadczenie w podobnej branży: stolarka okienno- drzwiowa, stolarz.

WARUNKI ZATRUDNIENIA
Umowa o współpracę (własna działalność)
Dzień roboczy – 9h
Kwota netto – 5000 – 6000 PLN
Firma zapewnia odzież roboczą i niezbędne narzędzia do realizacji zadań

Zakres prac:
1. Ściany działowe w systemach ścian szklanych firmy GLASS SYSTEM.
2. Balustrady szklane.
3. Elementy małej architektury ze stali i szkła.
4. Okładziny szklane ścian w postaci luster, lacobelu, szkla hartowanego.
5. Daszki szklane.
6. Kabiny prysznicowe.

Więcej w temacie przekażę telefonicznie lub na spotkaniu:

PAWEŁ PAZIO
project manager
M: +48 532 745 340
p.pazio@glasko.com.pl