GEZE: doradca handlowo-techniczny

Data publikacji: 2019-01-21

Firma: GEZE

Stanowisko: doradca handlowo-techniczny

Miejscowość: Warszawa

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

Stanowisko: Doradca Handlowo-Techniczny, elektroniczne systemy oddymiania i zabezpieczeń dróg ewakuacyjnych

Zadania:

  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla biur projektowych
  • Monitorowanie rynku oraz aktywny rozwój strategii sprzedaży
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Prowadzenie szkoleń technicznych
  • Nadzór nad realizacja celów sprzedażowych
  • Przygotowywanie raportów z działań

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu niskoprądowych instalacji elektrycznych
  • Dobra znajomość programu Auto CAD
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalająca prowadzić rozmowy i szkolenia techniczne
  • Duża samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Kreatywność, operatywność i konsekwencja w działaniu
  • Aktualne prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość branży i rynku systemów bezpieczeństwa budynku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Samodzielność w zakresie kreowaniu nowych rozwiązań technicznych
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i współpracy w międzynarodowym gronie
  • Pracę w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@geze.com

O firmie

GEZE Polska

Dostawca