GEALAN – specjalista ds. controllingu

Data publikacji: 2019-08-12

Firma: GEALAN

Stanowisko: specjalista ds. controllingu

Miejscowość: Rzgów

Województwo: Łódzkie

Branża: Dostawca

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
przyjazną atmosferę w pracy
pakiet benefitów
możliwość rozwoju zawodowego

Zakres obowiązków:

terminowe i prawidłowe opracowywanie obowiązującej sprawozdawczości i informacji wymaganych przez władze Spółki,
analizowanie poziomu kosztów działalności Spółki,
ustalanie sytuacji finansowej firmy i badania przepływów pieniężnych w układzie całej firmy i poszczególnych komórek,
opracowanie metod i sposobów prowadzenia wewnętrznej kontroli gospodarczej,
opracowywanie kalkulacji wynikowej na wyroby i usługi,
sprawdzanie rzetelności, legalności i prawidłowości operacji gospodarczych w stosowanych dokumentach przekazywanych władzom Spółki.

Wymagania:

wykształcenie wyższe o profilu ekonomiczno-finansowym,
znajomość języka angielskiego,
mile widziana znajomość języka niemieckiego,
bardzo dobra znajomość obsługi programu EXCEL,
mile widziana znajomość obsługi SAP,
dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków,
zaangażowanie i motywacja do pracy,
kilkuletnie doświadczenie w zakresie księgowości, controllingu lub analiz ekonomicznych.

O firmie

GEALAN POLSKA

Producent