FAKRO – fotografa

Data publikacji: 2018-11-09

Firma: FAKRO

Stanowisko: Fotograf

Miejscowość: Nowy Sącz

Województwo: Podkarpackie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

wykonywanie, obróbka i retusz zdjęć produktowych
realizacja produktowych sesji zdjęciowych
tworzenie fotograficznej dokumentacji eventów firmowych
praca z aparatem marki Canon EOS 6D

Wymagania:

doświadczenie w branży fotografii produktowej i studyjnej
bardzo dobra znajomość programu Adobe Photoshop
dodatkowym atutem będzie znajomość programu do obróbki filmów Adobe Premiere oraz programów z pakietu Adobe CS6 (Illustrator, InDesign)
estetyka, dbałość o szczegóły, skrupulatność
dyspozycyjność
mile widziane portfolio prac

Oferujemy:

umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
wynagrodzenie zasadnicze + premia
elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
profesjonalny program szkoleń wdrażających do pracy
pracę pozbawioną monotonii
ambitne zadania do realizacji
możliwość poznania interesujących ludzi i uczestnictwo w ciekawych wydarzeniach
wejściówki na basen