EMPOL – specjalista ds. transportu

Data publikacji: 2018-12-24

Firma: EMPOL

Stanowisko: specjalista ds. transportu

Miejscowość: Źródła

Województwo: Dolnośląskie

Branża: Producent

Zadania:

organizacja transportów zagranicznych, głównie na terenie Europy,

współpraca z firmami transportowymi w zakresie organizacji i awizacji przesyłek,

obsługa klienta zagranicznego

wsparcie magazynu w procesie wysyłki / dostawy towarów,

przygotowywanie dokumentów transportowych i innej dokumentacji oraz przygotowanie analiz, raportów i zestawień,

prowadzenie rozliczeń i rachunków ze spedytorami.

zarządzanie grupą pojazdów: prowadzenie ewidencji czasu pracy kierowców, eksploatacji ciągników siodłowych, serwisowanie aut, naprawy, itp.

Oczekiwania:

Doświadczenie zawodowe w dziedzinie transportu lub spedycji i znajomość rynku usług przewozowych i przepisów prawnych dotyczących transportu (m.in. czas pracy kierowców)

dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie), mile widziana znajomość języka angielskiego

praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Office)

łatwość nawiązywania kontaktów,

umiejętność współpracy z innymi pracownikami,

wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
wynagrodzenie stałe i miesięczny system premiowy
grupowe ubezpieczenie na życie
bony świąteczne
wyprawki szkolne
nagrody jubileuszowe
imprezy integracyjne
przyjazne środowisko pracy, atmosferę rodzinnej firmy