EMPOL – sekretarka

Data publikacji: 2018-12-02

Firma: EMPOL

Stanowisko: sekretarka

Miejscowość: Źródła

Województwo: Dolnośląskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu Biura Zarządu
Prowadzenie kalendarza oraz organizowanie spotkań Zarządu oraz podróży służbowych
Ewidencja korespondencji oraz zapewnienie sprawnego przepływu informacji, korespondencji oraz dokumentacji
Przygotowywanie raportów, analiz oraz notatek ze spotkań
Kontakt z instytucjami i Klientami firmy
Budowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Zaopatrywanie sekretariatu/biura w materiały i artykuły biurowe
Wykonywanie bieżących zadań zlecanych przez Zarząd

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
Umiejętność redagowania pism urzędowych
Umiejętność komunikacji oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Wysoka kultura osobista i biznesowa
Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
wynagrodzenie stałe i miesięczny system premiowy
grupowe ubezpieczenie na życie
posiłki regeneracyjne
bony świąteczne
wyprawki szkolne
nagrody jubileuszowe
imprezy integracyjne
przyjazne środowisko pracy, atmosferę rodzinnej firmy