EMPOL – kierownik eksportu

Data publikacji: 2019-03-29

Firma: EMPOL

Stanowisko: kierownik handlowy ds. exportu

Miejscowość: Źródła

Województwo: Dolnośląskie

Branża: Producent

Zadania:
Organizacja działu handlowego oraz pracy podległych handlowców

Nawiązywanie i zarządzanie kontaktami handlowymi (praca głównie stacjonarna)

Opieka nad stałymi odbiorcami hurtowymi w dziale exportu oraz budowanie długotrwałych i silnych relacji z klientami firmy

Budowa oraz realizacja długoterminowych i krótkoterminowych strategii sprzedażowych firmy

Planowanie, realizowanie i monitorowanie budżetu sprzedażowego

Udział w negocjacjach handlowych z kluczowymi klientami

Prowadzenie szkoleń technicznych i handlowych podległych pracowników

Raportowanie do Zarządu firmy

Oczekiwania:

Wykształcenie wyższe

Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i języka angielskiego

Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata poparte sukcesami na rynkach zachodnich

Zaangażowanie w realizację celów, które skutkuje sukcesami w wynikach pracy

Umiejętności interpersonalne, analityczne i nastawienie na realizację celów

Dobra znajomość programów MS Office

Wysoki poziom umiejętności menedżerskich oraz umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjny system wynagradzania

Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Dużą samodzielność

Udział w realizacji nowatorskich rozwiązań

Grupowe ubezpieczenie na życie

Bony świąteczne, wyprawki szkolne

Nagrody jubileuszowe

Imprezy integracyjne

Przyjazne środowisko pracy, atmosferę rodzinnej firmy