EKO-OKNA S.A. – technolog bram segmentowych

Data publikacji: 2018-07-29

Firma: EKO-OKNA S.A.

Stanowisko: Technolog bram segmentowych

Miejscowość: Kornice

Województwo: Śląskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • Planowanie, opracowywanie i wdrażanie procesów technologicznych;
  • Dobór odpowiednich materiałów;
  • Opracowywanie programów poprawy jakości produktów i procesu;
  • Wsparcie technologiczne linii produkcyjnej;
  • Poszukiwanie nowych produktów do produkcji;
  • Współpraca z podwykonawcami i kontrahentami.

 Oczekiwania:

  • Wiedza techniczna w obszarze bram segmentowych,
  • Wiedza z zakresu żaluzji fasadowych będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Kreatywność,
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pracę w młodym zespole profesjonalistów,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz osiąganych wyników,
  • Jasne kryteria dotyczące systemu ścieżek kariery w firmie,
  • Karta multisport, prywatna opieka medyczna,
  • Praca stacjonarna z pewną ilością wyjazdów służbowych w kraju i za granicę,
  • Zapewniamy dojazd samochodem służbowym,
  • Pomagamy w relokacji/ opłacamy hotel.