EKO-OKNA – menedżer ds. okien dachowych

Data publikacji: 2019-01-16

Firma: EKO-OKNA

Stanowisko: menedżer ds. sprzedaży okien dachowych

Miejscowość: Kornice

Województwo: Śląskie

Branża: Producent

Obowiązki:

Kreowanie strategii produktowej i sprzedażowej w zakresie prowadzonego produktu,
Obsługa i utrzymywanie relacji z klientami,
Koordynacja realizowanych projektów przy współpracy z innymi działami firmy tj. marketing, technologia, zakupy,
Proaktywne reagowanie na zmiany rynkowe,
Systematyczna analiza konkurencji, trendów i oczekiwań konsumentów,
Współudział w planowaniu działań promocyjnych i marketingowych,
Organizacja prezentacji i szkoleń produktowych,
Doradztwo i wsparcie techniczne dla Klientów,
Przygotowywanie ofert i kalkulacji.

Oczekiwania:

Znajomość procesu produkcji okien dachowych oraz ich parametrów technicznych,
Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży stolarki otworowej,
Umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne,
Kreatywność,
Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem,
Bardzo dobra znajomość programu Excel,
Umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz osiąganych wyników
Karta multisport, prywatna opieka medyczna
Zapewniamy dojazd do pracy samochodem służbowym
Pomagamy w relokacji/ opłacamy hotel