EKO-OKNA – menedżer ds. okien dachowych

Data publikacji: 2019-04-10

Firma: EKO-OKNA

Stanowisko: menedżer ds. sprzedaży okien dachowych

Miejscowość: Kornice / Raciborz

Województwo: Śląskie

Branża: Producent

Opis stanowiska

Kreowanie strategii produktowej i sprzedażowej w zakresie prowadzonego produktu,
Obsługa i utrzymywanie relacji z klientami,
Koordynacja realizowanych projektów przy współpracy z innymi działami firmy tj. marketing, technologia, zakupy,
Proaktywne reagowanie na zmiany rynkowe,
Systematyczna analiza konkurencji, trendów i oczekiwań konsumentów,
Współudział w planowaniu działań promocyjnych i marketingowych,
Organizacja prezentacji i szkoleń produktowych,
Doradztwo i wsparcie techniczne dla Klientów,
Przygotowywanie ofert i kalkulacji.

Wymagania

Znajomość procesu produkcji okien dachowych oraz ich parametrów technicznych,
Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży stolarki otworowej,
Umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne,
Kreatywność,
Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem,
Bardzo dobra znajomość programu Excel,
Umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz osiąganych wyników
Karta multisport, prywatna opieka medyczna
Zapewniamy dojazd do pracy samochodem służbowym
Pomagamy w relokacji/ opłacamy hotel

O firmie

Eko-Okna S.A.

Producent