DOMIX-P – kierownik produkcji PVC

Data publikacji: 2019-02-20

Firma: DOMIX-P

Stanowisko: kierownik produkcji pvc

Miejscowość: Dobrzeń Mały

Województwo: Opolskie

Branża: Producent

Zadania:

Kierowanie pracą podległego zespołu produkcyjnego i działu technicznego
Planowanie i kontrola procesu produkcyjnego
Nadzór jakościowy i ilościowy nad wytwarzanymi produktami
Optymalizacja procesów mających na celu ciągłą poprawę jakości i efektywności, a tym samym generowanie oszczędności
Zapewnienie osiągnięcia wyznaczonego celu produkcyjnego z uwzględnieniem jakości, budżetu i terminowości
wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym,
Sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji
współpraca z działem sprzedaży i marketingu oraz kadrą zarządzającą.

Wymagania:

Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
Duże zdolności interpersonalne i przywódcze
Umiejętność podejmowania decyzji

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjny system wynagradzania
możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
dużą samodzielność;
udział w realizacji nowatorskich rozwiązań
przyjazne środowisko pracy, atmosferę rodzinnej firmy