DOBROPLAST – technolog w dziale R&D

Data publikacji: 2020-03-23

Firma: DOBROPLAST

Stanowisko: technolog w dziale R&D

Miejscowość: Zambrów

Województwo: Podlaskie

Branża: Producent

Zadania

Tworzenie dokumentacji technicznej wyrobu,
Koordynacja i nadzór nad zmianami w dokumentacji technicznej/wyrobie.
Współudział przy doskonaleniu i optymalizacji produktów z działami produkcji i kontroli jakości.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Mechanika, Budowa Maszyn, Budownictwo i Konstrukcja),
Techniczna wiedza obejmująca produkty i technologie stosowane w stolarce okiennej,
Umiejętność modelowania bryłowego oraz tworzenia rysunków przy użyciu oprogramowania AutoCAD
Dobra znajomość rysunku technicznego,
Znajomość języka angielskiego/ niemieckiego mile widziana,
Chęć rozwijania umiejętności zawodowych.

Oferujemy

Umowę o pracę na pełen etat,
Stałe wynagrodzenie,
Długoterminową współpracę,
Dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w OKSystem
Naukę i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku.

O firmie

Dobroplast

Producent