DOBROPLAST – technolog w dziale badań i rozwoju

Data publikacji: 2020-01-16

Firma: Dobroplast

Stanowisko: technolog w dziale badań i rozwoju

Branża: Producent

Zadania:
– Tworzenie dokumentacji technicznej wyrobu,
– Koordynacja i nadzór nad zmianami w dokumentacji technicznej/wyrobie.
– Współudział przy doskonaleniu i optymalizacji produktów z działami produkcji i kontroli jakości.

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Mechanika, Budowa Maszyn, Budownictwo i Konstrukcja),
– Techniczna wiedza obejmująca produkty i technologie stosowane w stolarce okiennej,
– Umiejętność modelowania bryłowego oraz tworzenia rysunków przy użyciu oprogramowania AutoCAD
– Dobra znajomość rysunku technicznego,
– Znajomość języka angielskiego/ niemieckiego mile widziana,
– Chęć rozwijania umiejętności zawodowych.

Oferujemy:
– Umowę o pracę na pełen etat,
– Stałe wynagrodzenie,
– Długoterminową współpracę,
– Dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w OKSystem
– Naukę i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
– Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres rekrutacja@dobroplast.pl lub bezpośrednio w dziale personalnym w Starym Laskowcu 4
tel. 86 276 34 50

O firmie

Dobroplast

Producent