DOBROPLAST – specjalista ds. eksportu (Węgry)

Data publikacji: 2021-06-23

Firma: DOBROPLAST

Stanowisko: specjalista ds. eksportu (Węgry)

Miejscowość: Zambrów

Województwo: Podlaskie

Branża: Producent

Twoje zadania:

sprzedaż produktów Fabryki Okien Dobroplast
praca w biurze handlowym: Łódź, Białystok, Stary Laskowiec
stały kontakt z węgierskojęzycznymi klientami firmy
realizacja założonych planów sprzedaży

Wymagania:

biegła znajomość w mowie i piśmie języka węgierskiego
umiejętność efektywnej organizacji pracy
umiejętność prowadzenia negocjacji oraz nawiązywania trwałych relacji z klientami
dyspozycyjność, inicjatywa i odpowiedzialność
doświadczenie w branży okiennej i znajomość j. słowackiego – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

umowę o pracę na pełen etat
stałe wynagrodzenie
długoterminową współpracę
dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w OKsystem
naukę i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
bezpłatny transport z Zambrowa, Ostrowi Mazowieckiej, Łomży oraz Białegostoku

O firmie

Dobroplast

Producent