DOBROPLAST – Przedstawiciel handlowy

Data publikacji: 2019-10-18

Firma: DOBROPLAST

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Miejscowość: Zambrów

Województwo: Kujawsko-pomorskie, Mazowieckie, Pomorskie

Branża: Producent

Miejsce pracy: woj. kujawsko – pomorskie, pomorskie, mazowieckie

Zadania:

– realizacja założonych celów sprzedażowych

– utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

– pozyskiwanie nowych klientów

– prezentacja oferty handlowej

– negocjowanie warunków sprzedaży i obsługę transakcji

– wsparcie techniczne i szkolenia

Wymagania:

– min. 3 lata doświadczenia w branży budowlanej na podobnym stanowisku

– min. średnie wykształcenie lub wyższe techniczne

– umiejętności organizacyjne

– łatwość nawiązywania kontaktów

– dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

– prawo jazdy kategorii B

– mile widziane doświadczenie w branży stolarki otworowej PVC

Oferujemy:

– umowę o pracę na pełen etat

– stałe wynagrodzenie

– dużą samodzielność w działaniu

– pracę w młodym, nastawionym na sukces zespole

– dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w OKsystem

– narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop