DOBROPLAST – lider magazynu

Data publikacji: 2022-08-08

Firma: DOBROPLAST

Stanowisko: lider magazynu

Miejscowość: Zambrów

Województwo: Podlaskie

Branża: Producent

Twoje zadania:

  • rozwijanie, prowadzenie i zarządzanie pracownikami w ramach magazynu technicznego
  • monitorowanie i raportowanie pracy zespołu
  • kontrolowanie procesu sprawdzania jakości i ilości materiałów przychodzących w tym jakość danych wprowadzanych do systemu
  • zarządzanie magazynem i układem magazynu w celu uzyskania usprawnień pracy zespołu
  • zarządzanie ilością i jakością opakowań zwrotnych dostawców
  • zapewnianie pracy zgodnie z BHP
  • utrzymanie stanu powierzchni magazynowych wg standardów 5S.
  • koordynowanie dobowego cyklu rejestracji wpływów materiałowych.
  • zarządzanie pracą zespołu konfekcjonowania dodatków do okien (klamki)
  • odpowiadanie za stany magazynowe, okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji oraz jej wyniki.
  • koordynowanie współpracą magazynu z działami, na rzecz których pracuje (ustalanie kolejności i priorytetów dostaw).

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • mile widziane doświadczenie w branży stolarki okiennej,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności organizacyjne.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w Medicover Sport,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • bezpłatny dojazd z Białegostoku, Ostrowi Mazowieckiej, Łomży oraz Zambrowa.

Zainteresowanych Kandydatów/Kandydatki prosimy o przesłanie aplikacji (życiorys) na adres damat@dovista.com lub kontakt telefoniczny 795 527 627

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji powyższego procesu rekrutacji i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04).”

*proszę zakreślić odpowiednio, w zależności czy jesteś zainteresowany wzięciem udziału tylko w tej lub także przyszłych rekrutacjach.

O firmie

Dobroplast

Producent