DOBROPLAST – kierownik sprzedaży (Niemcy)

Data publikacji: 2020-02-14

Firma: DOBROPLAST

Stanowisko: kierownik sprzedaży (Niemcy)

Miejscowość: Zambrów

Województwo: Podlaskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

Zarządzanie zespołem sprzedaży odpowiedzialny za rynek niemiecki,
Opracowanie i realizacja strategii oraz planów sprzedażowych,
Budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy z klientami,
Negocjowanie warunków handlowych i nadzór nad ich realizacją,
Realizacja celów sprzedażowych i założeń budżetowych,
Współpraca przy wdrażaniu nowych/ adaptacji istniejących produktów do wymagań rynku.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne,
Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w branży technicznej, mile widziane w sprzedaży okien, drzwi lub w branży budowlanej,
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziana znajomość języka angielskiego,
Wysoko rozwinięte kompetencje przywódcze,
Bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne,
Komunikatywność, umiejętność aktywnego słuchania, proponowania rozwiązań,
Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

Długoterminową współpracę na podstawię umowy o pracę,
Praca w dynamicznej międzynarodowej organizacji,
Ubezpieczenie NNW, program sportowy OK System.

O firmie

Dobroplast

Producent