DOBROPLAST – kierownik magazynu

Data publikacji: 2020-11-04

Firma: DOBROPLAST

Stanowisko: kierownik ds. magazynu pvc i transportu wewnętrznego

Miejscowość: Laskowiec Stary k.Zambrowa

Województwo: Podlaskie

Branża: Producent

Zadania:

Organizacja i koordynacja pracy zespołu
Nadzór nad kluczowymi procesami magazynowymi
Optymalizacja przestrzeni magazynowej
Proponowanie rozwiązań zmierzających do poprawy wskaźników efektywności
Kontrola dokumentacji magazynowej
Organizacja ciągłości procesów i określanie priorytetów w celu optymalizacji
Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych
Zarządzanie bezpieczeństwem zgodnie z zasadami BHP

Wymagania:

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum. 2 lata;
doświadczenie i umiejętność zarządzania zespołem;
znajomość obsługi komputera (MS Office);
gotowość do pracy zmianowej;
zdolności organizacyjne;
mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej;

Oferujemy:

Umowę o pracę na pełen etat
Stałe wynagrodzenie
Długoterminową współpracę
Dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w OKSystem
Naukę i podnoszenie kwalifikacji zawodowych