CAPEK – lider zespołu

Data publikacji: 2018-11-12

Firma: CAPEK

Stanowisko: lider zespołu produkcyjnego

Miejscowość: Skrzyszów

Województwo: Śląskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków

Kierowanie pracą własną oraz podległym zespołem pracowników produkcyjnych
Wsparcie pracowników w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych
Szkolenie podległych operatorów, wdrażanie nowych pracowników
Kontrola procesu produkcji
Zasilanie gniazda/ linii produkcyjnej w półprodukty i komponenty
Obsługa maszyn CNC
Realizacja założonych planów produkcyjnych
Sprawdzanie stanu urządzeń na linii produkcyjnej i usuwanie nieprawidłowości
Współpraca z Brygadzistą

Wymagania

Wykształcenie min zawodowe/ mile widziane średnie techniczne
Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office
Umiejętność rozwiązywania problemów produkcyjnych
Dobre umiejętności przywódcze
Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej i zespołu pracowników
Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
Wsparcie w okresie wdrożenia