Budmat – Przedstawiciel handlowy- wzmocnienia okienne

Data publikacji: 2021-01-20

Firma: Budmat

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy- wzmocnienia okienne

Miejscowość: cała Polska

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/cib/forumbranzowe.com/wp-content/themes/forum_branzowe/single-oferta_pracy.php on line 77

Branża: Dostawca

Kluczowe zadania :

Kompleksowa obsługa istniejącej sieci sprzedażowej oraz jej rozwijanie poprzez pozyskiwanie nowych klientów
Efektywne wykonywanie zadań handlowych
Prowadzenie windykacji i analiza bieżących stanów należności

Wymagania:

Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku sprzedaży
Umiejętność efektywnej organizacji pracy
Znajomość rynku stolarki okiennej -mile widziana
Umiejętność analitycznego myślenia
Odpowiedzialność, inicjatywa i dyspozycyjność
Obsługa komputera w szczególności pakietu MS Office
Prawo jazdy kat. B oraz pozytywny stosunek do pracy w terenie.

Oferta:

Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku branży budowlanej
Atrakcyjny system wynagradzania
Profesjonalne warunki pracy

Oferty, proszę kierować na adres: edyta.prager@budmat.com

Pamiętaj o zamieszczeniu w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Administratorem danych osobowych jest firma Budmat Bogdan Więcek.
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.