BEL-POL menedżera

Data publikacji: 2018-10-10

Firma: BEL-POL

Stanowisko: manager ds. sprzedaży

Miejscowość: Kraków

Województwo: Małopolskie

Branża: ​​Dystrybutor

OFERUJEMY:

Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na ogólnopolskim rynku z możliwością zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

Stabilny system wynagradzania oraz prowizję adekwatną do osiąganych wyników sprzedażowych, która pozwoli na spełnienie wszystkich planów życiowych

Umowę o pracę, która zapewni Ci bezpieczeństwo i wiarygodność

Program szkoleń produktowych i sprzedażowych, które pozwolą na uzyskanie szybkiej samodzielności i pomogą w realizacji zadań sprzedażowych

Pracę w zespole fachowców i specjalistów, dającą wiele satysfakcji motywującą do ciągłego rozwoju i osiągania coraz lepszych wyników

Niezbędne narzędzia potrzebne do pracy

Szansę rozwoju zawodowego wspieraną przez stabilną organizację o ugruntowanej pozycji na rynku

Osobom ambitnym i zaangażowanym, chcącym coś zmienić w swoim życiu, możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Darmowy Program Prywatnej Opieki Zdrowotnej LUX MED, kompleksowa opieka medyczna, opierająca się na ponad 200 placówkach medycznych Grupy LUX MED działającymi pod markami LUX MED i Medycyna Rodzinna oraz ok. 1600 placówek partnerskich Grupy;

Karty Multisport, dostęp do kart Multisport uprawniających do ćwiczeń w największej bazie obiektów sportowych w Polsce (4000 obiektów sportowych siłownie, baseny itp. w 650 miastach Polski) na preferowanych warunkach,

OCZEKUJEMY:

Łatwości nawiązywania kontaktów
Kreatywności i odpowiedzialności
Umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
Zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów
Doświadczenia w kierowaniu zespołem sprzedażowym
Znajomość asortymentu: drzwi, podłogi – będą dodatkowym atutem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zarządzenie zespołem sprzedażowym
Nastawienia na realizowanie ambitnych celów sprzedażowych