AMMA – specjalista ds. rozwoju rynku na terenie Niemiec

Data publikacji: 2019-03-15

Firma: AMMA

Stanowisko: Außendienstmitarbeiter für Fenstervertrieb B2B

Miejscowość: Praca na terenie Niemiec

Branża: Producent

AMMA z siedzibą w Bolesławcu rozpoczęła działalność w 1996 r. W ponad 22-letniej historii istnienia, powstała nowoczesna fabryka, zatrudniająca kilkuset pracowników. Zajmujemy się produkcją nowoczesnej stolarki okiennej i drzwiowej z PVC w systemie VEKA i aluminium w systemie Ponzio. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ROZWOJU RYNKU na terenie Niemiec

Kogo poszukujemy ?
+ Osoby z doświadczeniem zawodowym w prowadzaniu rozmów handlowych B2B na terenie Niemiec.
+ Osoby gotowej do częstych wyjazdów służbowych na teren Niemiec lub osoby na stałe mieszkającej w Niemczech
+ Osoby samodzielnej, potrafiącej organizować własną pracę

Na czym będzie polegać praca?
+ Na pozyskiwaniu oraz budowie trwałych relacji z klientami na terenie Niemiec w obszarach B2B

Co oferujemy?
+ Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie wynagrodzeń rynku niemieckiego
+ Niezbędne narzędzia i środki do wykonywania powierzonych zadań
+ Wsparcie ze strony pracowników działu handlowego, zajmujących się bieżącą obsługą klientów na terenie Niemiec.

+ Umowę o pracę na pełen etat
+ Cykl szkoleń
+ Przyjazną atmosferę w młodym zespole pracowników

Aplikacje prosimy przesłać za pośrednictwem formularza kontaktowego, na adres mailowy hr@amma.com.pl lub dostarczyć bezpośrednio do siedziby firmy: ul. Gałczyńskiego 13a, 59-700 Bolesławiec.
Prosimy również o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

AMMA, eine moderne Fensterfabrik seit 1996, hat den Sitz in Bolesławiec, Polen.  Wir sind auf dem Markt seit 22 Jahren und beschäftigen aktuell ein paar Hundert Mitarbeiter. AMMA ist ein führender Spezialist für die moderne Fenster- und Türproduktion aus PVC, auf der Basis von VEKA Profile, und aus Aluminium, unter Verwendung von Ponzio Systemen.  Aufgrund der dynamischen Fabrikentwickung und Expansion suchen wir im Bereich Fensterbau (Beratung und Verkauf) einen:

Außendienstmitarbeiter für Fenstervertrieb B2B

Ihr Profil:

+ Eine Person, die Berufserfahrung im B2B Geschäft in Deutschland hat,
+ Eine Person, die bereit­ ist, von Ihrem Wohn­ort aus an wechselnden Einsatz­orten tätig zu sein oder        eine Person , die dauerhaft in Deutschland wohnt
+  Eine selbständige, gut organisierte Person

Ihre Aufgaben:

+ Sie bauen Kundenbeziehungen in Deutschland im B2B Bereich durch individuelle und bedarfsorientierte Beratung aus

Wir bieten:

+ Ein attraktives und mit dem deutschen vergleichbares Vergütungsmodell,

+ notwendige Arbeitsinstrumente für die Ausübung der Aufgaben

+ Unterstützung von der Verkaufsabteilung, die für eine kompetente Beratung der Kunden aus Deutschland zuständig ist

+ Vollzeit-Arbeitsvertrag

+ Schnelle und zielgerechte Einarbeitung in Ihre Aufgaben und die Unternehmensprozesse

+ Super Atmosphäre in einem motivierten Team

+ Sicherer Arbeitsplatz in einem wachsenden Familienunternehmen mit kurzen Entscheidungswegen

+ Abwechslungsreiches, anspruchsvolles und interessantes Aufgabengebiet

Ihre Bewerbung:

Ihre Bewerbungsunterlagen unter Angabe Ihres frühestmöglichen Eintrittstermins, lassen Sie uns bitte über das Kontaktformular, per E-Mail hr@amma.com.pl oder per Post, direkt zu dem Firmensitz zukommen: AMMA ul. Gałczyńskiego 13a, 59-700 Bolesławiec Polska.
Bitte addieren Sie auch die Klausel: “Ich bin einverstanden, dass meine in diesem Arbeitsangebot enthaltenen personalen Daten durch AMMA für die Rekrutierungszwecke verwendet werden.