ALUPIAST – kierownik produkcji

Data publikacji: 2019-01-30

Firma: ALUPIAST

Stanowisko: kierownik produkcji

Miejscowość: Wołów

Województwo: Dolnośląskie

Branża: Producent

Obowiązki:

Zarządzanie obszarem produkcji
Ścisła współpraca z kierownikiem ds. technicznych
Planowanie i nadzór nad produkcją
Optymalizacja procesów produkcyjnych
Nadzór i zarządzanie procesem produkcyjnym (planowanie produkcji, monitorowanie procesów, optymalizacja i podnoszenie efektywności)
Koordynacja współpracy między wydziałami firmy
Odpowiedzialność za jakość produkcji (spełnienie norm, obowiązujących procedur).

Nasze oczekiwania:

wykształcenie wyzsze
min. 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania produkcją – warunek konieczny
wykształcenie wyższe techniczne – warunek konieczny,
doświadczenie w realizowaniu planów i budżetów produkcji,
umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
przedsiębiorczość i operatywność,
bardzo dobra organizacja pracy,
umiejętności kierownicze.
obsługa komputera: MS Office, AutoCad, Excel,
znajomość okuć budowlanych do okien i drzwi,
znajomość norm i przepisów branżowych,
znajomość przepisów przeciwpożarowych budynków,
znajomość rysunku technicznego,
znajomość technologii produkcji drzwi profilowych oraz fasad,
znajomość systemów aluminiowych
znajomość szkła budowlanego,
mile widziana znajomość maszyn CNC

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o wysokiej pozycji na rynku
Atrakcyjny system wynagrodzeń
Niezbędne narzędzia do pracy
Pakiet szkoleń