ABM JĘDRASZEK – technolog działu aluminium

Data publikacji: 2023-03-24

Firma: ABM Jędraszek

Stanowisko: technolog działu aluminium

Miejscowość: Pabianice

Województwo: Łódzkie

Branża: Producent

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i opracowywanie dokumentacji technologicznej zgodnie z obowiązującymi normami
  • Opracowywanie wpływających zamówień
  • Wsparcie techniczne dla stałych partnerów handlowych w kraju i zagranicą
  • Realizowanie polityki handlowej firmy
  • Praca przy użyciu programów konstrukcyjnych Alicad, MB-Cad

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w branży stolarki okiennej i drzwiowej będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość programów MS Office
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Stałą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę)
  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych i handlowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w warunkach partnerstwa i koleżeństwa w młodym i zgranym zespole
  • Pracę w dobrej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert na adres mailowy: rekrutacja@abm-jedraszek.pl z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ABM Jędraszek Sp. J. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)”